Lub Tec s.r.o.
Vítejte na stránkách firmy Lubtec s.r.o.
dodavatele dávkovacího zařízení, centrálních mazacích systémů a směšovacích technologií

Kontakt Lubtec s.r.o.



LubTec s. r.o.
Opolany 191,
CZ - 289 07 Libice nad Cidlinou
IČO: 250 68 911
DIČ: CZ250 68 911
Ústředna: +420 325 637 545
GSM brána: +420 602 332 754
F: +420 325 637 184
E: lubtec@lubtec.cz
LubTec s. r.o. Servis mazací, dávkovací a směšovací techniky
LubTec s. r.o. Servis mazací, dávkovací a směšovací techniky

Jan Soukup
Vedení společnosti
+420 325 637 730
+420 605 296 550
soukup@lubtec.cz
Martin Soukup
Servis
+420 325 637 545
+420 605 296 551
msoukup@lubtec.cz
Martin Kačírek
Sklad
+420 325 637 545
+420 605 296 559
mkacirek@lubtec.cz
Ing. František Soukup
Prodej Čechy
+420 325 637 731
+420 605 296 554
fsoukup@lubtec.cz
Lenka Haubertová
Sekretariát
+420 325 637 545
+420 605 296 556
lhaubertova@lubtec.cz
Roman Rambousek
Servis
+420 325 637 545
+420 605 296 552
rrambousek@lubtec.cz
 
 




Petr Fric
Prodej Morava - kancelář Boskovice
+420 605 296 560
pfric@lubtec.cz

Hlavní stránka

Lub Tec s.r.o. Lub Tec s.r.o.
Lub Tec s.r.o.
Opolany 191, CZ - 289 07 Libice nad Cidlinou
+420 325 637 545 , lubtec@lubtec.cz

Copyright © 2019 by Lub Tec s.r.o. | realizace Regional